KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752036
nr 1475 2036
Signe Barth
(1895-1982), Sverige
Oljemålning, Stilleben med frukter. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 38x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:30:13
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Signe Barth
Läs mer om Signe Barth